oprogramowanie

WinRAR – obługiwane formaty i rozwój programu na przestrzeni czasu.

winrar download
5/5 - (5 votes)

WinRAR do pobraniaProgram, z powodzeniem dodaje do tworzonych przez siebie archiwów, dane naprawcze. Dane naprawcze, są pakietami nadmiarowych danych, których zadaniem jest ochrona integralności określonego pliku lub całej ich grupy. Umożliwiają one, odtworzenie zasobów, które z jakiegoś powodu, zostały uszkodzone i przywróceniu ich stanu pierwotnego. Program WinRAR, oferuje 40 – dniowy okres próbny, po upłynięciu którego, możemy się zdecydować na wykupienie licencji, jaka pozwoli nam, na dalsze z niego korzystanie na naszym komputerze. 

WinRAR download. Już od momentu, pojawienia się na rynku wersji 3.50 WinRAR, możliwa stała się, jego integracja z menu kontekstowym architektury 64-bitowej. Jest to architektura komputera, w której słowa, adresy oraz inne dane, mieszczą się w zbiorze równym 64 bitom pamięci (tzw. szyna danych). Program WinRAR, służy swoim użytkownikom przede wszystkim, do tworzenia własnych archiwów. Pozwala także, na otwieranie zarchiwizowanych danych, otrzymanych od innych osób lub z Internetu.  

Pobierz WinRAR. Pierwsza wersja programu WinRAR, została powołana do życia, w marcu 1993 roku jako RAR.01. Z Windowsem 2000, zgodna jest natomiast dopiero wersja 4.0. Darmowy PocketRAR, który działał z DOS i Pocket PC, przestał być rozwijany i zakończono obecnie jego produkcję. Program, obsługuje formaty: RAR (tworzenie oraz odczyt), ZIP, JAR (archiwum Java), CAB, ARJ, LZH, tar, gzip, bzip2, ACE, UUE, ISO, 7z i Z. Jako program do kompresji plików, koduje dostępne sobie dane. Zwykle programy, obsługują więcej formatów w procesie dekompresji niż kompresji.

Ściągnij WinRAR.  Podstawowe cechy WinRAR to: obsługa wielu formatów, posługiwanie się rożnymi technikami tworzenia archiwów, bezpieczeństwo pracy i użytkowania, wykorzystanie metody pliku wykonywalnego, możliwość podglądu zarchiwizowanej lub skompresowanej zawartości, zarządzanie stworzonym archiwum oraz wysyłanie danych pocztą i na serwer FTP. Do kompresji danych i tworzenia z nich archiwów, wykorzystuje się technikę, polegającą na otworzeniu programu WinRAR i stworzeniu archiwum z jego poziomu, przy pomocy specjalnego modułu, który jest w niego wbudowany.