finanse

Aktualny ranking pożyczek online

ranking chwilówek
5/5 - (12 votes)

Pożyczanie w firmach pozabankowych może być rozwiązaniem, które w nagłych sytuacjach jest jedyną rozsądną deską ratunku. Życie podsuwa nam przeróżne scenariusze i czasami pieniądze to jedyny środek, który pomaga nam wybrnąć z kłopotów. Warto jednak wiedzieć, które firmy faktycznie warto wziąć pod uwagę. Firmy tego typu posiadają na ogół rozbudowane oferty, aczkolwiek jedne z nich są bardziej korzystne, inne z pewnością do takich nie należą. Gdzie szukać finansowego wsparcia w sytuacjach awaryjnych? Ranking chwilówek 2021 może przydać się w znalezieniu firmy spełniającej nasze oczekiwania.

Najlepszy ranking pożyczek

Zdecydowanym faworytem na rynku jest Vivus. To firma z ogromnym doświadczeniem oraz sporym zaufaniem klientów. Pożyczanie za pośrednictwem strony internetowej jest banalnie proste i nie wiąże się właściwie z żadnymi skomplikowanymi operacjami. Wystarczy jedynie zarejestrować się na stronie i potwierdzić rejestrację za pomocą linka aktywacyjnego. Wówczas można przystąpić do meritum, a zatem do pożyczenia pieniędzy. Vivus oferuje darmowe pożyczki do 3 tysięcy złotych. Gdy wobec tego pożyczamy 3 tysiące złotych, to w dniu ustalonego terminu właśnie tyle musimy oddać. Ten niezwykły chwyt marketingowy to niezwykle atrakcyjna oferta dla klientów. Istnieje również możliwość wydłużenia terminu spłaty o kolejny miesiąc za niewielką opłatą. Pożyczki online ranking z Vivus to pieniądze na koncie w niespełna piętnaście minut. Firma oferuje również większe pożyczki na raty. Jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które nie mogą się ubiegać o kredyt w banku. Pożyczanie z tą firmą jest bezpieczne i w pełni legalne.

Ranking pożyczek pozabankowych – gdzie się udać w nagłej sytuacji?

Jednorazowa spłata zobowiązania może być zbyt obciążająca, dlatego warto zainteresować się firmami, które oferują pożyczki z ratalną spłatą. Ranking pożyczek na raty pełen jest firm, które oferują tego rodzaju wsparcie. Warto zainteresować się firmą Wonga. RRSO wynosi zaledwie 19,87 %, a zatem w porównaniu z niektórymi firmami tego typu jest zaskakująco niskie. W przypadku pożyczenia trzech tysięcy złotych na okres 48 miesięcy, koszt całości wynosi nieco ponad cztery tysiące. Warto jednak podkreślić, że każdemu przysługuje odroczenie terminu spłaty aż o siedem dni lub darmowe zawieszenie spłaty w danym miesiącu. Warunkiem jest uiszczenie przynajmniej dwóch pierwszych rat w terminie. W rankingu chwilówek Wonga znajduje się bardzo wysoko. Wszelkie formalności nie wymagają wiele czasu, a pieniądze pojawiają się na koncie już po kilku minutach. To również świetna propozycja dla osób, które nie mogą liczyć na pożyczkę z banku. Wonga znajduje się bardzo wysoko w rankingu chwilówek bez bik. O pieniądze może starać się każdy i na ogół każdy otrzymuje pieniądze.