usługi

Kalendarze adwentowe Holiday Wonderland

5/5 - (2 votes)

Kalendarze adwentowe zawierające kawy i herbaty

Kalendarz adwentowy z herbatą Holiday Wonderland

W zestawie znajdziemy aż 24 różne od siebie rodzaje herbaty, w tym cesarską wiśnię, earl grey oriental, czy chińską różę. Ilość herbaty znajdującej się w jednym okienku wynosi od 5 do 10 gramów. Wystarczy zatem na zaparzenie kubka, czy filiżanki. Każda z herbat zapakowana jest w oddzielną saszetkę, zawierającą precyzyjny opis produktu, a także wszelkie instrukcje dotyczące jego parzenia. Może on robić za wspaniałą dekorację o charakterze świątecznym. Łączna masa w takim zestawie wynosi 129 gramów.

Kalendarz adwentowy z kawą i herbatą Holiday Wonderland

W skład zestawu wchodzi 12 różnego rodzaju herbat, a także 12 smaków świeżo mielonej kawy Arabica. Jest on skomponowany w cudownym, świątecznym charakterze. Ilość produktu w każdym okienku wynosi od 5 do 8 gramów, zatem wystarczy go na zaparzenie filiżanki, lub kubka. Wszystkie kawy i herbaty zapakowane są w oddzielne saszetki, zawierające dokładny opis znajdującego się w nich produktu, oraz instrukcje dotyczące jego parzenia. Cały zestaw jest idealnym prezentem dla bliskich i może stanowić piękną, klimatyczną ozdobę świąteczną.

Kalendarz adwentowy z kawą Holiday Wonderland 

Jeden taki zestaw zawiera ponad 24 różne smaki świeżo mielonej kawy marki Arabica. Ilość produktu w jednym okienku wynosi 10 gramów, zatem na spokojnie wystarczy go na zaparzenie filiżanki, tudzież kubka kawy. Każdy smak zapakowany jest w specjalną saszetkę zawierającą jego dokładny opis i instrukcje dotyczące parzenia. Kawę należy przygotować za pomocą ekspresu. Kalendarz ten może stanowić idealny prezent dla biskich z okazji zbliżających się wielkimi krokami świąt. Łączna masa kawy w zestawie wynosi aż 240 gramów co powinno robić wrażenie. Znajdziemy w nim kawę o smaku puszystego biszkoptu, oreo, czekolady miętowej, szarlotki, kokosanki, malibu, 5 skarbów, marcepanowej, piernikowej, belgijskiej praliny i wielu, wielu innych. Zatem różnorodność jest naprawdę ogromna.

Sklep: https://cupandyou.pl/kalendarze-adwentowe.html